beyşehir kons iş ilanları

#Deneyimli #Deneyimsiz

#Türkiyegeneli #BAYAN #İŞ #İLANIDIR

Menajer güvencesi ile çalışacaksınız

#Bayan #Garson #konsomatris #Dansçı Bayan arkadaşlar aranıyor

* Yeme içme kalacak yer servis + yol masrafı her şey mekana aittir hiçbir masrafınız yoktur.

#Kotasız yövmyieler verilmektedir

– Günlük 400 450 500 550 600 650 700 yövmyieler verilmektedir.

Ödemeler Günlük veya haftalık yapılmaktadır.

SSK Girişi isteğe bağlı

– Çalıştığımız mekanlar da açık kons müşteri ile görüşme vs gibi durumlar kesinlikle yoktur.

Bilgi için whatsaap yazabillirisiniz veya arayabilirsiniz 7/24 açıktır

Whatsaap – 0 530 991 75 46

irtibat tel – 0 530 991 75 46

MENAJER – selim

( LÜTFEN ERKEK ELEMAN ALIMI YOKTUR ARAMAYIN )

Sözleşme vs durumlar kesinlikle yoktur.

#konsomatris #iş ilanları, #konsomatris ilanları, konsomatris nedir, konsomatris isi Türkiye deki #bar #gazino #taverna gece kulübü gibi eğlence sektöründe bayanların geneline verilen isimdir. #konsomatrisler eğlenmek için gelen müşterilerle birlikte sohbet muhabbet ederek masa hesabını yükseltip çalıştığı mekana ve kendine kazanç sağlayan kişilerdir. Kısaca kons olarakta adlandırılmaktadır. Konsomatris olmak isteyen bayan arkadaşlara menajerlik ajansımız iş konusunda destek vererek daha rahat huzurlu bir şekilde para kazanmasına olanak sağlamaktadır. Mekanlarımızdaki şartları yüzde yüz anlatarak bayanların il seçimindeki tercihlerine yardımcı olmakla birlikte en iyi sartları sunuyoruz. Çalıştığımız mekanların müşteri kalitesini ön planda tutarak bayan çalışma arkadaşlarımızın kafasındaki iş yapıp yapamama gibi tereddütleri ortadan kaldırıyoruz. İnsanların en cok tercih ettiği gazino sektörü is hayatından sıkılan ve eğlenmek için tercih edilen mekanların arasında bulunmaktadır. Sizde kons olarak çalışmak veya bu iş te çalışmak isterseniz menajer #kaan beyi 7/24 acık telinden arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İRTİBAT : 0 530 991 75 46

Whatsapp : 0 530 991 75 46

#konsomatris #nedir

#konsomatris #gazino #night #clublerde müsterinin kimi zaman yanina kimi zaman karsisina otururak sohbet muhabbet eden bayan personeldir. Konsomatris nedir kisaca mekana ve kendine kazanç sağlayan bayandır.

#FİYATLANDIRMA #GÜNLÜK #YOVMİYLERE

#konsomatris 350 400 450 500 550 600 650 700 TL

#Bayan Garson 80 100 120 130 TL + bahşiş

#HOSTES 150 200 250 TL

#DANSÇI 150 200 250 300 350 TL

#BAYANGARSON #BAYANİŞ #BAYANGÜNLÜKİŞ #GÜNLÜKİŞ #BAYANYATILI #BAYANOTELİŞ #İŞİLANLARI #İSTANBULİŞ #İZMİRKONSİŞ #ANKARAGAZİNOİŞ #GAZİNOİŞ #KONYAİŞ #ADANAKONSİŞ #ADANAGAZİNOİŞ #KONSMENEJERİ #KONSMENEJERLERİ #MENEJERLERKONS #GAZİNOMENEJERLERİ #BAR #İŞ #İLANLARI

KISA BİR NOT = #konsomatris #iş #ilanları, #konsomatris #ilanları, #konsomatris #nedir, #konsomatris isi #türkiyedeki #bar #gazino #taverna #gece #kulübü gibi #eglence sektöründe bayanların geneline verilen isimdir. #konsomatrisler #eglenmek için gelen müşterilerle birlikte sohbet muhabbet ederek masa hesabını yükseltip çalıştığı mekana ve kendine #kazanç sağlayan kişilerdir. Kısaca #kons olarakta adlandırılmaktadır.

ARADIĞIMIZ ÖZELLİK GENÇ BAKIMLI 18 VE 30 YAŞ TERCİHİMİZDİR vasıfsız bayanlar, (Garson, Barmeid ve Salon Hostesi Olarak Başvuru Yapabilir)

Güvenilir elit mekanlarda iş imkanı, günlük kazanç garantisi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kons iş ilanları
Hemen Ara..!
Kons iş ilanları
Bilgi Al..!
kons iş ilanları pavyon iş ilanları gazino iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları pavyon iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları pavyon iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları